Sıcak haddelenmiş saclara çekme işlemi uygulandıktan sonra kendi özel kalıbında baklava deseni verilmektedir! Birçok farklı yapıda sıkça tercih edilen baklavalı saclar, özellikle dekoratif amaçlı olarak kullanılmaktadır.

 

Baklava Sacların Özellikleri Nelerdir?

Düz siyah saclara alternatif olarak üretilen baklava desenli saclar birçok farklı alanda kendisine geniş kullanım sahası buluyor. Basamaklarda sıkça tercih edilen baklavalı saclar yüzeyinin tırtıklı olması sebebiyle insanların kayıp düşmesine. de engel olmaktadır.

Mukavemet olarak düz siyah saclara göre daha fazla dayanıklılık sağladığını da notlarımıza eklememiz gerekir. Fiyatlar açısından da diğer birçok sac türüne göre alternatif olarak öne çıkmaktadır.

 

Baklava Desenli Sacların Kullanım Alanları

Özellikle deseni sebebiyle çok sık tercih edilmekte ve dekoratif görüntüsü ile yer ve duvarlarda sıkça kullanılmaktadır.

Yangın merdivenlerinde, genellikle ıslak olan birçok zeminde, kamyonların ve tırların kasalarında görebileceğimiz gibi aynı zamanda yürüme yollarında, rampalarda ve dış cephe uygulamalarında da karşımıza çıkabilir.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Demirağ Sac Metal olarak siz kıymetli müşterilerimize daha hızlı ve daha organize çözümler üretebilmek için her sene daha fazla emek vermeye çalışıyoruz. Sizler ile iletişim kanallarımızı artırarak daha iyi bir etkileşim sağlamak adına demir çelik sektöründe görmediğiniz kadar fazla dijitalleşmeye odaklanıyoruz.

Bizlere siparişlerinizi iletişim sayfamızdan formu doldurmak suretiyle gönderebilir, telefon ile bizleri arayabilir, canlı destek sistemimizden yazabilir ya da Whatsapp üzerinden hemen etkileşime geçebilirsiniz. En kısa süre içerisinde satış ekibimiz sorularınıza ve siparişlerinize yanıt vermeye çalışacaktır.

Sac Ürünlerimize Göz Atın