1201 Sok. (Eski 30. Sok) No: 111 Ostim / ANKARA
Tel: +90 312 557 20 01
Email: info@demiragmetal.com
Oksijen Kesim
Ana sayfaOksijen Kesim
Demirağ Metal

Bilgi Edinin

Oksijen kesim, imalat sektöründe sıklıkla kullanılan bir kesme yöntemidir. Bu yöntemle birçok çelik türü kolay bir şekilde kesilebilmektedir. Ayrıca farklı kalınlıktaki malzemelerinin kesimi ve şekillendirilmesi de oksijen kesim yöntemi ile rahatlıkla yapılabilmektedir.

Oksijen kesim yönteminde, işleme başlamadan önce çeliğin tavlanması ve sonrasında basınçlı oksijen ile kesim işleminin yapılması gerekmektedir. Bu süreçte ısının artması sağlanmaktadır. Çünkü kesim yönteminde yüksek sıcaklıklar ile çalışılmaktadır. Oksijen kesimi sırasında herhangi bir kazaya neden olmamak için her işlem çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Kesim cihazının üzerinde ısı ve basınç ayarını düzenleyen düğmeler vardır. Bu düğmelerle, gerekli ısı ve basınç seviyeleri uzman bir kişi tarafından ayarlanmaktadır.

Oksijen kesim yöntemi, özellikle 65 mm’den kalın sac kalıplarının kesilmesi ve şekillendirilmesi için kullanılmaktadır. Bu yöntemle, kalınlığı 10 mm ile 200 mm arasında olan sac kalıplarının kesim işlemleri kolaylıkla gerçekleşmektedir.

İyi Fiyat Garantisi

Rakiplerimize oranla en iyi fiyat teklifi sunarak bütçenize uygun ödeme planı oluşturuyoruz!

Uzman Kadro

Alanında uzman ekibin beyin fırtınasıyla ortaya çıkardığı nitelikli çalışmalar sunuyoruz!

Güvenilir İletişim

Anlaşma öncesi, anlaşma süreci ve proje boyunca tarafınızla iletişim sağlayarak uzun vadeli ilişkilerin önünü açıyoruz!

Zamanında Teslimat

Taahhüt ettiğimiz tarihe göre teslimatı tamamlıyor, tarafınıza teslim ediyoruz!