ST44 sac ürünleri siyah sac olarak da ifade edilen ürünlerdir. ST 44 kalitesi ile üretimi yapılmış olan yassı çelikler ülkemizde ve Dünya’da da en çok tercih edilen ve en çok üretimi yapılan yapı ürünleri arasından yer almaktadır. Kullanım alanının oldukça geniş olması sebebi ile üretimi de son derece fazla olan ST 44 kalite siyah sac plaka levha olarak sıcak haddeleme yapılarak üretilen üründür.

 

ST44 Siyah Sac Plaka Kullanım Alanları

ST44 siyah sac plakalarının kullanım alanları oldukça geniştir. Tüm dünyada ve ülkemizde sıklıkla tercih edilmekte olan ürün iş makine imalatlarından gemi ve tersane yapılarına kadar uzanır.

Kara demiryolu araçlarının imalatlarında özellikle iş makinelerinde tercih edilmekte olan ST44 siyah sac plakaları kazan imalatlarında ve depo tanklarında da yer alır.

Farklı kalınlıklarda üretimi yapılan ürünün alım işleminde kaliteye yer vererek kullanım avantajına da sahip olmak için Demirağ Sac Metal firmamızın uzmanlığından yararlanabilirsiniz. İleri teknoloji kullanımı ile gerçekleştirdiğimiz üretimlerde aynı zamanda kaliteyi uygun fiyat ile satın alma ayrıcalığını da edinmeniz mümkün.

 

ST44 Siyah Sac Satın Alma İşlemleri

ST44 kalitesi ile üretimi yapılan ve sıcak haddeleme ile üretilen yassı çelik ürünlerinin kullanım alanının oldukça geniş olması sebebi ile üretimi de oldukça fazladır. ST44 sac fiyatı ürün teknik özelliklerine göre farklı olarak sunulur. Ağırlık, genişlik ve tonaj gibi ürün özelliklerine göre seçimlerinizi yaparak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım alanınız için uygun teknik özelliğe sahip olan ürün çeşidini ST44 sac fiyat listesi içinde sizlere sunulmaktadır. Farklı kullanım alanlarına göre seçimlerinizi standart liste üzerinden gerçekleştirmenin yanı sıra Demirağ Sac Metal firmamıza ihtiyacınıza uygun teknik özelliğe sahip olan ürün için özel sipariş de verebilirsiniz.

Demirağ Sac Metal firma müşteri temsilcimiz ile görüşerek özel üretim siparişi için ST44 sac fiyatları hakkında da detaylı bilgiyi almanız mümkün. Hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek kaliteli üretim özelliğine sahip olan ürünleri uygun fiyat ile satın almanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Sac Ürünlerimize Göz Atın