ST52 saclar; 52 kg / mm çekme özelliğine sahip olan sac çelik konstrüksiyonlar da sıklıkla kullanılan çelik malzemelerdir. Levhalar halinde hazırlanarak üretilen ST 2 sac ürünlerinin alım işlemlerinde teknik üretim detaylarına dikkat etmeniz önerilir. Değişen ebat, kalınlık gibi değerlerine bakılarak en uygun özelliğe sahip olan ürün kolaylıkla satın alınabilir.

 

ST52 Saclar Nerelerde Kullanılır?

ST52 levha sac ürünleri farklı kullanım alanları ile dikkat çekmektedir. Levhalar halinde hazırlanarak kullanıma sunulan ST52 sac ürün alım işleminde ebatları kalınlıkları gibi ölçülerine dikkat edilmesi gerekir.

Başta inşaat sektörü olmak üzere yedek parçalarının üretiminde de yer alan ürün aynı zamanda tarım araçlarının, parça ve aparatların imalatında da kullanılır. Bunun yanı sıra iş makinelerinin tarım araçlarının ve de farklı birçok mühendislik ürünlerinin üretiminde de ST52 sac levha kullanımına yer açılabilmektedir.

Kullanım alanınız için en uygun olan ürün özelliğini belirleyerek ürünü satın almanız tavsiye edilir. Yılların deneyimi ve uzmanlığı ile üretimlerimizi Demirağ Sac Metal markası ile sizlere sunuyoruz. İleri teknoloji kullanımına yer vererek gerçekleştirdiğimiz üretimler içinde ihtiyacınıza uygun özelliğe sahip olan ürünü kolaylıkla temin etmeniz mümkün.

 

ST52 Saclar Nasıl Satın Alınır?

ST52 sac levha alım işlemleri için ürün özelliklerine dikkat ederek buna göre seçimin yapılması gerekir. ST sac fiyatları değişen özelliklere göre farklı seçeneklere sahiptir. ST52 sac fiyat listesi içinde yer alan bilgileri detaylı olarak inceleyerek hem özelliklerini hem de fiyatları görebilirsiniz.

ST52 fiyatı ürün listemizde yer alan özelliklerin yanı sıra özel üretimlerde de değişim gösterir. Demirağ Sac Metal firmamız müşteri temsilcimizden destek alarak gerekli ürün tedariğinizi yaparak kaliteli ürün satın almanın da avantajını edinebilirsiniz.

Sac Ürünlerimize Göz Atın